На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









МАГНІЙ

В Україні металічний магній і його сплави, оксиди і солі виробляють з корінних покладів магнієвих солей і ропи. Металічний магній виробляє Калуський комбінат (ПО „Хлорвініл") і Запо¬різький титаномагнієвий комбінат. Потреби України в металічному магнії цілком задовольняються за рахунок вітчизняного виробництва, що здійснюється як з власної сировини, так і з хлористих солей магнію, що завозяться з Верхньо-Камського родовища (Росія), тому що останні кращі за якістю і вартістю. Для надійного забезпечення виробництва магнію своєю сировиною необхідне доведення його до потрібної якості і форми (хлористий і оксидний магній та ін.). Перспективні джерела (родовища) для повного задоволення виробництва магнію-металу своєю сировиною потрібної якості в Україні є.

У великих кількостях вироблений в Україні металічний магній експортується в Росію, у той же час частина магній-алюмінієвих сплавів (близько 5000 т) завозитися в Україну з Росії (Солікамський магнієвий завод). Оксиди магнію („палена магнезія") і солі магнію виробляють Калуський комбінат (ПО „Хлорвініл"), Кримський содовий завод. Перекопський бромний завод та ін.

Передкарпатські і Кримські підприємства з випуску магнію і магнієвої продукції забезпечені сировиною на перспективу, і в разі необхідності цілком можливе збільшення їхнього виробничого потенціалу. Не становить проблеми нарощування видобутку доломітів і розсолів з бішофітом. При належній постановці дослідницьких, пошукових, оціночних і розвідувальних робіт можуть бути підготовлені родовища високомагнезіальних ультрабазитів (дунітів, серпентинізованих перидотитів, серпентинітів і т. п.).

Магнієві руди України представлені: 1 - магнієвими солями Передкарпатського соленосного басейну; 2 - магнієвими солями Дніпровсько-Донецької западини і Донецької складчастої області; З - ропою Криму. У цих рудах розвинені мінерали магнію: каїніт, лангбейніт, полігаліт, бішофіт, кізерит, карналіт, епсоміт та ін.


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Кто не совершает несправедливости - почтенен. Но более чем вдвойне достоит почета тот, кто и другим не позволяет совершать несправедливостей.
Платон

Відгуки і рекомендації
Надія Беженар
директор ТОВ «Аудиторська компанія "Українська консалтингова група»
Не секрет, що багато в чому успіх компанії залежить від партнерських відносин. Звертаючись за правовою допомогою до фахівців Національної правової палати, ми довіряємо не лише рішення свого питання, а, в першу чергу, покладаємося на професіоналізм, гнучкий підхід до наших побажань і відповідальність у роботі.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio