На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









Особливості держконтролю за авіаперевізниками пропишуть в окремому законі

Держнагляд за авіаперевізниками , що здійснюють госпдіяльність з надання послуг з перевезення пасажирів , вантажу повітряним транспортом , здійснюється органом ліцензування відповідно до розробленого законом і Повітряним кодексом.

На сайті Мінінфраструктури 11 вересня розміщено проект закону « Про особливості державного регулювання діяльності авіаційних перевізників , пов'язаної з перевезенням пасажирів , вантажу повітряним транспортом» .

Дія закону поширюється на авіаційних перевізників, що здійснюють або мають намір здійснювати господарську діяльність з надання послуг з перевезення пасажирів , вантажу повітряним транспортом. Виняток становлять авіаційні перевізники , які надають послуги з перевезення пасажирів та / або вантажу повітряним транспортом , експлуатуючи при цьому виключно повітряні судна , максимальна злітна маса яких не перевищує 495 кілограмів або не оснащені двигунами , або виконують виключно локальні польоти .

Ліцензія видається на необмежений термін.

Авіаційний перевізник , який отримує ліцензію вперше , повинен відповідати наступним вимогам:

а) наявність достатніх активів для забезпечення своєї діяльності з надання послуг і виконання своїх зобов'язань перед іншими підприємствами , як приватними , так і державними , і пасажирами протягом періоду не менше 24 місяців з початку здійснення такої діяльності;

б) здатність покриття витрат на заплановану виробничу діяльність (згідно наявних активів і бізнес - плану ) протягом 3 місяців з початку здійснення господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів , вантажу повітряним транспортом без урахування доходу від своєї діяльності.

До заяви про видачу ліцензії , крім ряду інших документів, додається бізнес- план на період не менше 36 місяців з початку здійснення господарської діяльності із зазначенням : детальних відомостей про структуру підприємства , бізнес-моделі авіаперевізника , маркетингової стратегії та аналізу ринку , цінової політики авіаперевізника ; прогнозованих обсягів перевезень; докладного переліку витрат , необхідних для впровадження діяльності; прогнозу витрат (з урахуванням інфляції і коливання валютного курсу) за такими статтями: паливо , зарплата , техобслуговування повітряних суден , аеропортові збори, збори за аеронавігаційне обслуговування , наземне обслуговування повітряних суден, страхування , лізинг повітряних суден , адмінвитрати і ін; . прогнозу доходів ( з урахуванням інфляції і коливання валютного курсу ) від авіаційної діяльності та надання додаткових послуг тощо; докладний перелік існуючих і передбачуваних джерел фінансування.

Планові перевірки проводяться органом ліцензування не частіше одного разу на рік відповідно до піврічними планами перевірок , які затверджуються органом ліцензування до 25 числа останнього місяця півріччя , що передує плановому . Орган ліцензування здійснює перевірки за умови письмового повідомлення ліцензіата про проведення планової перевірки не пізніше ніж за 10 днів до дня початку перевірки.

Авіаперевізник має право, зокрема , не допускати посадових осіб органу ліцензування для проведення перевірки , якщо :

- Перевірка проводиться з порушенням вимог щодо періодичності її проведення;

- Посадова особа органу ліцензування не надала копії документів , передбачених законом , або якщо надані документи не відповідають вимогам закону.

ЮРЛІГА


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Даже платить налоги можно с любовью: думайте, что вы вносите плату за проживание в стране.
Луиза Хэй

Відгуки і рекомендації
Надія Беженар
директор ТОВ «Аудиторська компанія "Українська консалтингова група»
Не секрет, що багато в чому успіх компанії залежить від партнерських відносин. Звертаючись за правовою допомогою до фахівців Національної правової палати, ми довіряємо не лише рішення свого питання, а, в першу чергу, покладаємося на професіоналізм, гнучкий підхід до наших побажань і відповідальність у роботі.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 




© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio