|
|





|
Нотаріуси не матимуть доступу до Державного реєстру прав до нового року
Право доступу нотаріусів та державних виконавців до Державного реєстру прав, Єдиним реєстром заборон відчуження об'єктів нерухомого майна та Державного реєстру іпотек відстрочили. Такі повноваження вони матимуть тільки з 1 січня 2014 року. Наказ Мін'юсту «Про внесення зміни до пункту 5 наказу Міністерства юстиції України від 26 липня 2013 № 1538/5» від 14.10.2013 р. № 2150/5. Набирає чинності з дня офіційного опублікування. "Інтерактивна бухгалтерія"
|
|
|

|
підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше
|
Афоризми |
Даже шайка разбойников должна соблюдать какие-то требования морали, чтоб остаться шайкой; они могут грабить весь мир, но не друг друга.
Рабиндранат Тагор
|
Відгуки і рекомендації |
Надія Беженар
директор ТОВ «Аудиторська компанія "Українська консалтингова група» |
Не секрет, що багато в чому успіх компанії залежить від партнерських відносин. Звертаючись за правовою допомогою до фахівців Національної правової палати, ми довіряємо не лише рішення свого питання, а, в першу чергу, покладаємося на професіоналізм, гнучкий підхід до наших побажань і відповідальність у роботі.
Детальніше
|
Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи? |
|
|
 |
 Надрукувати

|
 |
 |
© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio
|