На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









В'ячеслав Кириленко доповів про 7 напрямків роботи Міністерства з реформування культури

Міністерство культури із перших днів активно реалізовує профільну частину Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко під час звіту Кабінету Міністрів про свою діяльність у п’ятницю, 28 серпня.

У своїй доповіді Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури висвітлив сім ключових напрямків діяльності міністерства з реформування культури.

1. Завершення роботи над Довгостроковою стратегією розвитку української культури, що була презентована громадськості у травні цього року та пройшла багаторазові обговорення. «Працюємо над тим, аби був один продукт, повністю корисний як для урядовців, так і для громадськості. Найближчим часом обговорюватимемо результат роботи над документом на Конгресі культури країн Східного Партнерства у Львові 4 вересня», - відзначив В’ячеслав Кириленко.

2. Створення нової редакції закону «Про охорону культурної спадщини», що передбачає децентралізацію, дерегуляцію в цій сфері, заборону візуальної реклами на пам’ятках та охоронюваних зонах, а також посилений захист пам’яток, що увійшли до Списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Україні. Законопроект буде внесений на розгляд Уряду цього вересня.

3. Напрацювання законопроекту «Про державну підтримку кінематографії в Україні», що передбачає низку революційних підходів до фінансування українських телесеріалів та нових джерел наповнення спецфонду підтримки українського кіно.

4. «Четвертий напрямок – розробка законопроекту «Про охорону нематеріальної культурної спадщини», який наразі відсутній в українському законодавстві як явище попри те, що Україна – учасниця низки міжнародних конвенцій з охорони нематеріальної культурної спадщини. У вересні вносимо законопроект на погодження до центральних органів виконавчої влади», - відзначив В’ячеслав Кириленко.

5. Підготовка узгодженої з парламентарями редакції законопроекту «Про запровадження контрактної форми роботи в галузі культури», що законодавчо запровадить прозорий конкурс і строковий контракт для керівників і творчих працівників усіх закладів культури, тим самим забезпечуючи створення конкурентного середовища. Законопроект планується ухвалити на найближчій сесії Верховної Ради України.

6. «Шостим напрямком є створення інституції для промоції української культури за кордоном – Українського інституту (Інституту Тараса Шевченка). У червні презентовано громадськості Концепцію інституту, вже створена Координаційна рада, на рівні експертів напрацьовані перші рішення, до кінця року плануємо остаточно ухвалити урядове рішення про створення цієї інституції», – зауважив Віце-прем’єр-міністр України.

7. Завершення переговорів щодо приєднання України до програми ЄС «Creative Europe», що відкриє можливість українським культурним інституціям повноцінно брати участь у багатосторонніх культурних проектах, що фінансуються з бюджету програми в 1,46 млрд. євро. «Фінальна відеоконференція з європейськими партнерами відбудеться у середині вересня, у жовтні плануємо підписати Угоду за участі Комісара з питань освіти і культури, якого радо вітатимемо у столиці незалежної України», – наголосив В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури також відзначив, що вперше в історії незалежної України було захищено статтю бюджету на охорону закладів культури, а також проведено прозорий конкурс на поповнення бібліотечних фондів новими книжками, що були обрані самими бібліотекарями шляхом відкритого голосування.


Урядовий портал


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Законы, чтобы быть полными, должны не только карать, но и награждать.
Оливер Голдсмит, английский писатель

Відгуки і рекомендації
"Перша торф'яна компанія"
«Национальная правовая палата» - это та команда профессионалов, с которой чувствуешь безопасность и поддержку при реализации любого нового бизнес-проекта.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio