|
|
|
|





|
Викуплені для суспільних потреб землі передає в користування орган, який прийняв рішення про викуп, - набрав чинності Закон
Сьогодні, 29 грудня, набув чинності Закон № 862-VIII щодо удосконалення механізму передачі земельних ділянок, відчужених для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, прийнятий Верховною Радою 8 грудня. У ст. 122 Земельного кодексу встановлено, що земельні ділянки, які вилучаються викуповуються або примусово відчужуються для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, надаються у користування для таких потреб органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, які прийняли рішення про їх вилучення, викуп або примусове відчуження для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності. Раніше викуп здійснювала районна держадміністрація, а відведення таких земельних ділянок заявнику мав здійснюватися обласною держадміністрацією або територіальним органом з питань земельних ресурсів. При цьому РДА забезпечувала викуп земельних ділянок за кошти районного бюджету, а при відведенні таких ділянок договір повинен укладатися з ОДА або територіальним органом з питань земельних ресурсів. Таким чином, надходження від продажів або оренди викупленого земельної ділянки не поверталися до районного бюджету.
Сайт "ЮРЛИГА"
|
|
|

|
підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше
|
| Афоризми |
Кто не совершает несправедливости - почтенен. Но более чем вдвойне достоит почета тот, кто и другим не позволяет совершать несправедливостей.
Платон
|
| Відгуки і рекомендації |
Надія Беженар
директор ТОВ «Аудиторська компанія "Українська консалтингова група» |
Не секрет, що багато в чому успіх компанії залежить від партнерських відносин. Звертаючись за правовою допомогою до фахівців Національної правової палати, ми довіряємо не лише рішення свого питання, а, в першу чергу, покладаємося на професіоналізм, гнучкий підхід до наших побажань і відповідальність у роботі.
Детальніше
|
| Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи? |
|
|
|
 |
 Надрукувати

|
 |
 |
© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio
|