На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори

Адвокат повинен сплачувати ЄСВ, навіть якщо отримує зарплату від об'єднання

 Адвокат зобов'язаний сплачувати єдиний внесок незалежно від того, що є одночасно засновником адвокатського об'єднання та отримує заробітну плату за трудовим договором або винагороду за цивільно-правовим договором, котрий є базою нарахування єдиного внеску. 

Це роз'яснила ДФС в індивідуальній податковій консультації від 24 січня 2018 року №275К/99-99-13-02-03-14/ІПК.

Так, роз'яснено, що адвокат може здійснювати адвокатську діяльність індивідуально або в організаційно правових формах адвокатського бюро або адвокатського об'єднання. 

Відповідно п.1 частини першої ст. 4 Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове деравжне соціальне страхування" платниками єдиного внеску є роботодавці, зокрема, підприємства, установи, організації, інші юридичні особи, що використовують найману працю фізичних осіб на умовах  трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством або за цивільно-правовими договорами. 

Крім того, відповідно п.5 чатини першої ст.4 закону платниками єдиного внеску є особи, що здійснюють незалежну професійну діяльність, зокрема, адвокатську діяльність та отримують від цієї діяльності дохід.

Відповідно п.1 частини першої ст. 7 Закону базою нарахування єдиного податку для роботодавців є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, що включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, в тому числі в натуральній формі, що визначаються у відповідності із Законом "Про оплату праці", та сума винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

Базою нарахування єдиного внеску для адвокатів є сума доходу (прибутку), що отримана від їх діяльності, що підлягає обкладанню ПДФО. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою розміру мінімального страхового внеску на місяць .

У випадку якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітньому кварталі або окремому місяці звітного кварталу, він зобов'язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленого Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути менше розміру мінімального страхового внеску. 

Платники єдиного внеску зобов'язані своєчасно та в повному об'ємі нараховувати, вираховувати та сплачувати єдиний внесок за ставкою 22%.

Відмітимо, що індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер та може використовуватись виключно платником податку, котрому вона надана.

30 травня відбудеться практикум "Правила адвокатської етики: система орієнтирів для адвоката при здійсненні професійної діяльності". На практикумі відкриються такі теми: гонорар адвоката; адвокат як член адвокатського об'єднання та інші. 

Сайт "ЮРЛИГА"


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Налоги есть принудительные сборы (пожертвования) с дохода и имущества подданных, взимаемые в силу верховных прав государства ради осуществления высших целей государственного общежития.
С.Ю.Витте, министр финансов России

Відгуки і рекомендації
"Перша торф'яна компанія"
«Национальная правовая палата» - это та команда профессионалов, с которой чувствуешь безопасность и поддержку при реализации любого нового бизнес-проекта.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборівОсобистий кабінет

Логін
Пароль
   Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio