MOBILIZATOR

 

 

Поточна виборча кампанія до Верховної Ради характеризується двома основними параметрами: 

1. Відсутність часу на проведення повноцінної агітаційної кампанії. 
2. Жорстка конкуренція, застосування різних методів «неелекторальной» боротьби з боку конкурентів. 

Немає умов для застосування «тонких» витончених рішень, що вимагають великої підготовчої роботи. Залишилося час тільки для конкретних, найдієвіших і результативних проектів: 

Як забезпечити максимальну кількість голосів для перемоги?

Дане завдання вирішує новітня розробка, ексклюзивний проект - система Mobilizator. Вона здатна кардинально вплинути на кінцеві результати виборної кампанії.   

Суть проекту: 
Mobilizator - автоматизована система управління штабами кандидатів або партії. Спеціалізоване хмарне програмне забезпечення, доступне користувачам з будь-якого комп'ютера, гаджета, смартфона.

Mobilizator автоматизує процес планування, будівництва, управління та контролю мобілізаційних мереж будь-якого масштабу з метою мобілізації та гарантованого приводу електорату на виборчі дільниці.

 

Mobilizator - «атакуюча», «ударна» система. Система для забезпечення максимальної кількості голосів у день голосування.

Кількість користувачів системи: всі необхідні співробітники виборчих штабів, спостерігачі, фахівці Exit Poll (при їх наявності), фахівці, які беруть участь в мобілізації виборців, а також представники кандидата. Передбачено ексклюзивне право на використання даних проектів-інструментів (обмовляється окремо).


Більш детальну інформацію за даними проектами ви можете отримати у фахівців нашої компанії. Адрес этой страницы: http://www.npp.com.ua/Mobilizator.html

 - .  Rambler's Top100