НОВИНИ

07 грудня 2017  
Майно подружжя більше не є "апріорі" спільним та не підлягає до автоматичного поділу порівну та навпіл між жінкою та чоловіком
При ухваленні нового Сімейного кодексу України (СК України) законодавці та його розробники передбачили у ньому дві презумпції (від лат. - припущення) які не потребують доказування та припускають наявність конкретного факту, назележно від зовнішніх обставин.


07 грудня 2017  
Топ-10 змін ГПК від судді Верховного Суду
Суддя Великої палати Верховного Суду Лариса Рогач виділила найважливіші зміни в господарському процесі


07 грудня 2017  
Зміни до КПК щодо фіксації обшуків набули чинності
7 грудня набув чинності Закон № 2213-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування".


06 грудня 2017  
Державна реєстрація договорів оренди землі відтепер доступна он-лайн
6 грудня 2017 року Міністерство аграрної політики та продовольства, Державне агентство з питань електронного урядування та Фонд "Східна Європа" презентували нову електронну послугу з реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення у режимі он-лайн


05 грудня 2017  
На території України з'явився перший мобільний центр надання адмінпослуг
4 грудня в рамкахІІ Всеукраїнського форуму об'єднаних общин "Ініціативи, що змінюють життя віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадій Зубко представив роботу першого в Україні мобільного ЦНАПу.


05 грудня 2017  
Новий ГПК не говорить, як суд повинен встановлювати достовірність названого свідком джерела
Свідки в ГПК: процес може втратити оперативність та простоту. Введення в новому Господарському процесуальному кодексі інституту свідків є позитивним. Однак нечіткі формулювання та деякі проблеми можуть потягнути зловживання. Багато буде залежати від суду.


04 грудня 2017  
ЗАКОНОДАВЧИЙ АБСУРД. ПРИЙНЯТИЙ ВИБОРЧИЙ КОДЕКС ЗАГРОЖУЄ ФЕДЕРАЛІЗАЦІЄЮ УКРАЇНИ
Верховна Рада проголосувала за законопроект Виборчого кодексу (прийнятий у першому читані), який ризикує поставити країну на межу федералізації. Як водиться дорога в пекло була встелена якнайкращими побажаннями — голосували ж бо за пропорційну систему з відкритими списками. Але оскільки у Верховній Раді 8 скликання законопроекти читають, мабуть, лише зануди і юристи, 226 депутатів «підмахнули» по-справжньому абсурдне рішення.


04 грудня 2017  
Актуальні питання по Закону України "Про запобігання корупції"
Який повний перелік спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції?


01 грудня 2017  
З 1 грудня в Україні збільшився прожитковий мінімум: що потрібно знати
Відповідно Закону України про держбюджет на 2017 рік, з початку грудня прожитковий мінімум в Україні збільшиться до 1,7 тисяч гривень.


01 грудня 2017  
Мінфін запропонував ввести принцип винної відповідальності платників податків
Міністерство фінансів України пропонує "осучаснити" відповідальність за податкові порушення, зокрема, шляхом запровадження принципу винної відповідальності платників податків.


28 листопада 2017  
Судову реформу оприлюднили офіційно
У судовій сфері створять єдину систему електронного судочинства


27 листопада 2017  
Головні новели процесуальних кодексів, підписаних Президентом
 22 листопада 2017 року в Києві пройшов круглий стіл на тему: "Нові процесуальні кодекси в цивільногму та господарському процесах: чого чекати далі?".


08 листопада 2017  
Мін'юст запровадив технічний механізм, який унеможливлює реєстрацію подвійних договорів оренди землі - Олена Сукманова
Міністерство юстиції запровадило механізм автоматичного обміну даними між реєстром майнових прав і Держгеокадастром, який унеможливить реєстрацію подвійних договорів оренди землі, оскільки реєстратор просто фізично не зможе цього зробити.


08 листопада 2017  
Парламент ухвалив закон щодо посилення гарантій безпеки дітей
Верховна Рада ухвалила внесений президентом закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій безпеки дітей" ("3579).


26 жовтня 2017  
Мін'юст виступає за необхідність вказувати вартість нерухомості в Держреєстрі
Міністерство юстиції України вважає доцільним відзначати вартість об'єктів нерухомості при внесенні в Державний реєстр речових прав на земельну ділянкуАдрес этой страницы: http://www.npp.com.ua/news.html?g=5

 - .  Rambler's Top100