Про те, на що можуть виділятися гроші Кіотського протоколу ...

Кіотський протокол до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату прийнятий в 1997 році. Україна ратифікувала Кіотський протокол в 2004 році, однак перші кроки по реалізації міжнародної угоди були зроблені лише в 2006 році.

Кіотський протокол, що зобов'язує держави скоротити викиди парникових газів, дає країнам можливість продавати невикористані квоти на викиди. Гроші, отримані від продажу квот, можна витрачати тільки на проекти, спрямовані на економію енергії та зменшення кількості парникових викидів.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року № 384 було затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті, для здійснення заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів (далі - Порядок).

Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Державна підтримка заходів», спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, в тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату », який надійшли від продажу частин встановленої кількості викидів парникових газів, передбаченого статтею 17 Кіотського протоколу до Рамкової конвенції.

Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Національне агентство екологічних інвестицій.

Використання бюджетних коштів здійснюється відповідно до плану заходів, який затверджується Національним агентством екологічних інвестицій, узгоджуються Міністерством екології та природних ресурсів, Мінфіном та Прем'єр-міністром України, відповідно до Порядку розгляду, затвердження та реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та пропозицій щодо здійснення заходів, пов'язаних з реалізацією таких проектів і виконанням зобов'язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

Кабінет Міністрів України Постановою від 30 липня 2007 року № 977 затвердив Положення про Національне агентство екологічних інвестицій. Відповідно до даного Положення Національне агентство екологічних інвестицій є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.

Отже, можна підвести підсумок вищесказаного, згідно з Кіотським протоколом України може продавати невикористані квоти, і отримані гроші витрачати тільки на проекти, спрямовані на економію енергії та зменшення кількості парникових газів. В проекти, спрямовані на економію енергії включаються і проекти з утеплення приміщень закладів соціального забезпечення.

Будь-які зміни у фасаді можуть бути зроблені виключно тільки за згодою ЖЕКу і внесені в паспорт будинку. Зазвичай роботи з утеплення багатоквартирних житлових будинків за рахунок держави проводиться в аварійних ситуаціях.


Адрес этой страницы: http://www.npp.com.ua/news/2551.html

 - .  Rambler's Top100